Život se dá užívat i s handicapem

Nemůžeš? PŘIDEJ - Emil Zátopek

Studénka a Olomouc doma a hurá hurá

Oba zápasy odehrány se zápěstní a loketní ortézou. když prostě o něco jde a ty nechceš sedět doma a jen koukat je nutné sáhnout i k tomuto kroku. V sobotu přijela Studénka. První třetina super 4:0 a asistence na gol. Druhá a třetí třetina byla z naší strany strašně lajdácká. V první třetina super souhra, roztažená hra, pak už jen bída. Konečná výhra 5:2. V neděli přijela oslabená Olomouc, hlavně nic nepodcenit. První třetina opět 4:0 a konečně jsem se prosadil. Už sem ten gol potřeboval. Připadal sem si jak Jakub Voráček, který také letos v NHL ne a ne dávat goly. Nicméně tenhle gol byla taková haluz před branou. Brankář vyrazil puk, byl jsem hodně blízko a navíc od puku docela daleko. 3pičkou hokejky do puku jen plácnul a ten rychlostí mravence dojel za čáru. Být tam trochu sněhu gol by to byl našeho kapitána, který už za čárou do něj jen plácnul aby to potvrdil. Druhá třetina 6:0 a celkové skoré 10:0, ještě jsem si ve druhé třetině připsal asistenci. Ve třetí už to byla dohrávka a snaho si pár věcí vyzkoušet. Nezvedl jsem střelu před brankářem, asi už by toho štěstí bylo moc. Ke konci se pošťuchoval s jedním hráčem, kde už to vypadalo na bitku. Celkové skore 12:0 nám dalo další tři body do tabulky a za víkend celkově 6. V dalším kole zajíždíme na led Pardubic.

Updated: 11.1.2018 — 15.34