Život se dá užívat i s handicapem

Nemůžeš? PŘIDEJ - Emil Zátopek

Spartan Race

Co je Spartan Race?

Nejlepší překážkový běh

jaký existuje!

Spartan Race™ je přední světový překážkový závod založen fanoušky extrémních sportovních akcí. Závod byl založen v roce 2010 s jednoduchým cílem: vytvořit seriózní výzvu pro odhodlaných sportovce, kteří hledají alternativní vytrvalostní závod.

Pokud jste se pokoušeli o zdolání náročných drah v terénu, která byla promáčená, plná bláta či jiných přírodních překážek, tak je ten správný čas postavit se na startovní linii nejlepšího překážkového běhu Spartan Race. Můžete si vybrat Spartan Sprint, Super Spartan, nebo Spartan Beast. Málo kdo se ale odváží absolvovat Death Race, světový šampionát v překážkovém závodě, ve kterém hraje velkou roli Vaše vytrvalost. Troufáte si?

Proč Spartan? Protože Sparťané jsou chlapi z ocele. A proč absolvovat právě tento překážkový závod? Protože v dnešním uspěchaném světě jsme všichni pod velkým tlakem a přežít mohou jen ti nejsilnější. Náš cíl je jednoduchý. Chceme Vám pomoci postavit se z gauče abyste ukázali co ve Vás je. Ukažte ostatním, že Vás nic nezastaví. Žádné bláto. Žádné překážky ani vyčerpání Vám nezabrání jít stále vpřed a dosáhnout tolik očekávané vítězství. Naplňte svůj život adrenalinovým zážitkem, na který budete stále vzpomínat.

Tento překážkový běh je určen k otestování své silové odolnosti, vytrvalosti, rychlosti a zručnosti. Naučí vás stát tváří v tvář nepřízni osudu. Abyste zdolali překážkový běh Spartan Race, budete muset v sobě najít i ten poslední kousek síly, důvtipu a instinktu a využít ho ve svůj prospěch.

To ale …Pochopíš až v cíli! Tak nečekejte na nikoho, nevymlouvejte se na nic, ale jdi do toho.

převzato ze stránek Spartan Race

Život se dá užívat i s handicapem © 2020 Frontier Theme